Firmast

Visioon

Meie ülesanne on olla oma äriturul parim müügi ja klienditoe valdkonnas. Meil oleme eelistarnija tänu oma terviklikkusele, tootemargi tuntusele ja professionaalsele suhtumisele.

Meie kinnitus

Me eristume kvaliteedi, klienditoe ja innovatsiooni poolest. Tänu kohalolekule Euroopa eri paigus on meil rahvusvahelise lähenemisviisi eelis. Niiviisi valmistame alati oma klientidele ja partneritele rõõmu. See tähendab, et meie tooted ja teenused on alati esmaklassilised. Niiviisi loome aluse kasumlikule kasvule.

Töötajad

Primulatori äriedu sõltub suuresti töötajate igapäevapanusest. Me austame individuaalsust ja julgust, et meie inimesed usuksid iseendasse ja oma otsustesse teha õigeid valikuid. Õiged väärtused kujundavad nende otsuseid ja annab neile terviklikkust, pühendumist ja entusiasmi igapäevases töös. Oleme määratlenud koolituse ja arendamise ning tervise ja ohutuse prioriteetseteks teemadeks, et pakkuda turvalisi töökohti ja jääda atraktiivseks tööandjaks.

Keskkond

Minimeerime oma ökoloogilist jalajälge ja innustame teisi sama tegema. Meie terviklik lähenemisviis oma mõju vähendamisel keskkonnale tähendab kõiki meie äritegevuse aspektide kaasamist. Kõigil meil on vastutus juhtida äritegevusi võimalikult tõhusalt ja ratsionaalselt.

Meie tootemargid

Igal meie tootemargil on midagi klientidele pakkuda, võimaldades isikupärase tootemargi kogemust. Tegutseme järjekindlalt ja diferentseeritult tootemargi positsioonimisega. See toob kaasa meie tootemarkide kõrge tunnustuse ja tootemargi väärtuse suurenemise. Nad on maailmaturul tipptasemel ja Primulator Group on eelistatud partner.

Klienditugi

Klientidele rahulolu võimaldamine tähendab õigeaegset ja reageerivat teenust terviklikult, lihtsalt ja oivaliselt, täites või ületades kliendi ootusi. Meie tehnikud on koolitatud, sertifitseeritud ja haritud, et toetada kliente nende väärtusteni jõudmisel. Me investeerime pidevalt aega ja vaeva nende haridustaseme tõstmisele ja et olla hinnatud kui turu kõige innovaatilisemad ja professionaalsemad teenusepakkujad.