Teenused

PRIMULATORI SEADMETE HOOLDUS

Me anname teie käsutusse teenindustehnikute asjatundliku meeskonna, kes on kogemuste ja teadmistega spetsialistid ning võimelised tagama masinate töökindluse. Meie hooldusmeeskond vastab telefonile 5304 0111 kella 09.00-22.00 7 päeva nädalas.

Me pakume mitmesugust teenindust – alates seadmete jooksvast remondist ja hooldusest kuni mitmete lepingusüsteemideni, mis puudutavad perioodilise teeninduse osutamist, või regulaarse hoolduse üksikteeninduslepinguid, mis tulenevad pikendatud garantiitingimustest.

Jooksev remont ja hooldus.

Rikke või talitlushäire korral pakuvad meie tehnikud tasuta nõustamist või saabuvad soovitud kohta Tallinnas 12h jooksul ja mujal Eestis 24h jooksul.

Perioodilisi ülevaatusi puudutavad teeninduslepingusüsteemid

Meie ettevõtte käivitatud perioodiliste ülevaatuste programm sisaldab perioodiliste ülevaatuste läbiviimist iga 6 kuu järel. Toitlustusettevõtjate nõuande kohaselt on ülioluline nii teie töötajate tehtav igapäevane hooldus kui ka meie pädevate hooldustöötajate läbiviidav perioodiline ülevaatus. Need ülevaatused võimaldavad meil kontrollida seadmete tehnilist olekut, teha puhastust ja varakult tuvastada komponentide ja elementide (nt pesurid, rihmad) ülemäärast kulumist. Lisaks korraldatakse samaaegselt pidevaid igapäevase hoolduse koolitusi, mis on olulised töötajate roteerumise korral. Regulaarselt tehtavad ülevaatused piiravad tõhusalt rikete põhjustatud teenindusvajadust ja vähendavad märkimisväärselt masinate käituskulusid.

Pikendatud garantiiaegadest tulenevad üksikteeninduslepingud.

Masina ostmise ajal sõlmib ostja regulaarse hoolduse teeninduslepingu. Meie teenindustehnikud on teie käsutuses iga päev kl 09.00 – 22.00 ja viivad läbi perioodilisi ülevaatusi kokkulepitud tasu eest. Lepingu kehtivusaja jooksul parandatakse kõik masina defektsest talitlusest tulenevad rikked ja talitlushäired tasuta.

Primulatori teenindusvõrk teeb koostööd muude teenindustöökodadega, keda Eestis soovitame. Meie tehnikute keskmine koolitusaeg ulatub 6-aastase kogemuseni. Kõigil neil on alati sõidukorras teenindussõiduk, eritööriistad ja originaalvaruosad, mistõttu saab rikkeid parandada kohapeal. Meie tehnikud osalevad paljudel tööseminaridel, mida korraldavad nii Primulator kui ka masinatootjad.